Data napisania recenzji: 10-04-2026
Opinia o produkcie: Dzień dobry. Moje zamówienie właśnie dotarło. Stwierdziłam, że muszę podzielić się swoją opinią. Proszę Państwa, to nie jest kwietnik - to jest poprostu arcydzieło sztuki. Prostota i nowoczesność w jednym, odpowiednie wyprofilowanie, dbałość o najmniejsze detale i szczegóły. Ja jestem nie tylko zadowolona, ja jestem porostu zachwycona!!! Wspierajmy naszych polskich przedsiębiorców i nasze polskie produkty. Wszystkiego dobrego dla projektanta jak i wykonawców. Pozdrawiam Anna z Gdyni.
Autor recenzji: Anna
Ocena produktu:
Średnia ocena (5/5):
Wszystkich recenzji produktu: 1
Dokładamy wszelkich starań, by opinie pochodziły od klientów, którzy używali produktu lub go nabyli. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie sklepu.